Facebook Youtube Whatsapp

סדנאות לפי הזמנה, כאן בשבילך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

ימי כיף לחברות

ימי כיף לחברות קטנות וגדולות

חברות קטנות כמו גם גדולות הבינו זה מכבר כי שילוב של ימי כיף לחברות הינה משימה חשובה שלא מומלץ לוותר עליה.
פעילויות פעילות גיבוש לצוות מיוחדות אלו מאפשרות את גיבוש העובדים בצורה יעילה, שבירת שגרה ומנוחה מימי העבודה הקשים והעמוסים.
פארק הבמבוק בפרדס חנה פותח את שעריו ומזמין אתכם ואת העובדים לכם ליום מהנה ופעיל במיוחד בו תוכלו לגלות את עולם הבמבוק וליצור ממנו את כל העולה לראש.

ימי כיף לחברות – שמים את העובד במרכז

ימי כיף לחברות מהוות את הזדמנות הזהב שלכם לשים את העובדים שלכם במרכז ולהעניק לכם חוויה ייחודית ומהנה במיוחד בשילוב חבריהם למקום העבודה ואף לצרף את משפחותיהם לחגיגות. ימים מיוחדים אלו מאפשרים לצאת לרגע מהשגרה העמוסה ולהתנתק ממנה ליום מהנה במיוחד. במהלכו ניתן יהיה לשלב אטרקציות, פעילויות ואף סדנאות שונות ומגוונות.

אחת הדרכים היעילות ביותר להפוך את היום לכיף במיוחד תהיה בעת שילוב של סדנאות מיוחדות. פארק הבמבוק מעניק לכם את האפשרות לבחון בין מגוון רחב של סדנאות אשר יתאימו הן לעובדים שלכם והן לבני המשפחה שלכם. כך שניתן יהיה לגבש בין הצוותים השונים ובין המשפחות שלהם.

זו ההזדמנות שלכם להפגין את ההערכה והתודה שלכם לכל אחד מהצוות שלכם. זאת על ידי פעילות מגבשת ומרשימה אשר אף תאפשר לכם לחזור לביתם בסופו של היום עם מזכרות שהכינו במו ידיהם במהלך יום הכיף.

ימי כיף לחברות וגיבוש לצוות

פארק הבמבוק בפרדס חנה בעל וותק של למעלה מעשור בתחום, ולכל אורך שנות פעילותו מאפשר לבעלי עסקים רבים להעניק לצוות העובדים שלהם את החוויה המגבשת והמיוחדת ביותר. זו ההזדמנות שלכם להיחשף ולחשוף את העובדים שלכם לעולם הבמבוק. כאן נרחיב אודות הצמח הייחודי הזה, השימושים השונים שלו במהלך ההיסטוריה האנושית ואף נאתגר את כלל המבקרים בפארק בסדנאות מיוחדות של יצירה ובנייה מבמבוק. צרו קשר עם הפארק כבר היום והבטיחו לכל העובדים שלכם חוויה שלא ישכחו בקרוב!

סדנאות לפי הזמנה, כאן בשבילך!

אנחנו פה לשירותך, השאר פרטים פה ואנחנו כבר נעשה את העבודה

הלקוחות שלנו

ימי כיף לקבוצות

ימי כיף לקבוצות יכולים להיות מגוונים, יש את מי שיעדיף לערוך ארוחה מפנקת, בעוד שאחרים יעדיפו להגיע לים או לבריכה.
אך אין ספק כי פעילויות גיבוש לקבוצות הטובות ביותר יהיו אלו אשר טומנים בחובם גם פעילות מיוחדת שלא ניתן יהיה למצוא במקומות אחרים.
על כן, פארק הבמבוק בפרדס חנה פותח את שעריו ומזמין אתכם ואת הקבוצה שלכם להתארח במקום, ליהנות מהאטרקציות השונות ולקחת חלק פעיל בסדנאות היצירה והבנייה אשר ניתנות להתאמה לקבוצות גילאים שונות.

ימי כיף לקבוצות מכל הסוגים ומכל הגילאים

ימי כיף לקבוצות מעניקות את המענה המשולם בעבור מטרות רבות, בעוד שהבולטת שבהן – גיבוש קבוצתי איכותי ומהנה במיוחד.
הקבוצות עשויות להיות מגוונות ולכלול בין היתר גם את הסוגים הבאים:

משפחה – במידה וגם אתם מחפשים זה זמן רב אחר פעילות שתתאים לכל המשפחה, הרי הפארק הבמבוק זה המקום בעבורכם. כאן יוכלו הילדים וההורים יחדיו ליצור פריטים מרהיבים שונים מהבמבוק וללמוד עוד על העבר שלו ונוכחותו בחיי האדם.
עובדים – כל מנהל כבר יודע, כי ימי כיף לעובדים הינם חיוניים לשמירה על מורל גבוה במקום העבודה ולשם הבעת הערכתו כלפי צוות העובדים שלו. ימים אלו מאפשרים לעובדים לנוח מהשגרה העמוסה וללמוד דברים חדשים זה על זה ולהתגבש יחדיו.
ילדים – גם ילדים יכולים ליהנות מסדנאות יצירה ובנייה בבמבוק. זאת בין אם מדובר על פעילות ייחודית של קייטנות או בתי הספר. הסדנאות ניתנות להתאמה מדויקת גם בעבור ילדי החינוך המיוחד, זאת הן ברמת ההסברים והן ברמת המורכבות של הפעילויות השונות בהן יעסקו.

יום כיף בהתאמה אישית

פארק הבמבוק בפרדס חנה ישמח לעמוד לרשותכם בכל ולסייע בהתאמה של הסדנאות והפעילויות השונות, זאת על פי גילאי המבקרים המשתתפים, ההעדפות האישיות שלכם וכל נקודה חשובה אחרת.
יש לציין כי כל הסדנאות והפעילויות של פארק הבמבוק מותאמות גם לציבור הדתי והחרדי ובכך מאפשרות את חשיפתו לפעילות ייחודית שלא נמצא במקומות אחרים.

bamboo-1886974_640 summer-2334072_640

סדנאות גיבוש לעובדים נוספים

פעילות גיבוש לצוות

פעילות גיבוש לצוות קטן וגדול כאחד כל בעל חברה כבר יודע, על מנת לשמור על מורל גבוה במקום העבודה ועל תפוקה גבוהה מצדם של העובדים, עליו יהיה לתגמל אותם...

הפעלות לחינוך מיוחד

הפעלות לחינוך מיוחד - מענה לאנשים עם צרכים מיוחדים החיפוש אחר פעילויות לילדים עם צרכים מיוחדים עשוי להיות לא פשוט, שהרי על המקום להיות מוצאם לילדים ולאפשר לכם לחוות...

ענקית קידום האתרים