Facebook Youtube Whatsapp

סדנאות לפי הזמנה, כאן בשבילך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

פעילות גיבוש לצוות

פעילות גיבוש לצוות קטן וגדול כאחד

כל בעל חברה כבר יודע, על מנת לשמור על מורל גבוה במקום העבודה ועל תפוקה גבוהה מצדם של העובדים, עליו יהיה לתגמל אותם בהתאם וליצור סביבת עבודה מגובשת וחיונית. אחת האפשרויות לשם פעילות גיבוש לצוות העובדים של חברתכם יכולה להיות סדנה ייחודית במסגרתו של פארק הבמבוק בפרדס חנה! הפארק הוקם לפני למעלה מעשור ומעניק לילדים, נוער ומבוגרים גם יחד לקחת חלק בסדנאות והפעלות ביצירה ובנייה בבמבוק. 

על חשיבותה של פעילות גיבוש לצוות

פעילות גיבוש לצוות הינה חיונית בכל סוג של מקום תעסוקה. זו תהווה את הדרך שלכם, בעלי העסק והמנהלים, להביע את הערכתם לצוות העובדים שלכם ולאפשר להם ליהנות מכל הטוב שיש לעולם להציע. זאת בצורה פעילויות ייחודיות ומעניינות שלא תמצאו במקום אחר. 

  • נחים מהעבודה – פעילויות וסדנאות שלאו דווקא קשורות לעבודה בשגרה יהוו בחירה נפלאה לפעילות ימי כיף לקבוצות. כך כל עובד יוכל לנוח למשך היום משגרת יומו ולהתעניין בתחומי עיסוק אחרים, לרבות בנייה ויצירה בבמבוק. 
  • לומדים להכיר זה את זו – פעילויות מחוץ לשעות העבודה יכולות לגבש בין העובדים שלכם ולהעניק להם את האפשרות להכיר אחד את השני בצורה מעמיקה יותר, זאת תוך כדי שלוקחים חלק בפעילות ימי כיף לחברות
  • מפגינים הערכה כלפי העובדים – פעילויות הגיבוש לצוות העובדים משרתים מטרה חשובה נוספת, והיא הבעת הערכה כלפי הצוות על עבודתם הנאמנה במשך תקופה ארוכה. זה הפינוק המושלם שתוכלו להעניק לעובדים כאות הערכה ותודה על הכל. 

פעילות גיבוש מיוחדת שלא תשכחו בקרוב

פארק הבמבוק בפרדס חנה מזמין אתכם לחוויה ייחודית ובלתי נשכחת אשר תחשוף אתכם ואת העובדים שלכם לפעילות שלא ישכחו בקרוב. הפעילויות והסדנאות השונות בפארק מתאימות הן לאירועי יום והן לאירועי ערב, הוא מציע מרחב ענק ומוצל לצד סדנאות ואטרקציות לכל המשפחה. ניתן יהיה להוסיף מזנון פעיל ותשתית קייטרינג בעת הצורך. 

צרו קשר עם פארק הבמבוק עוד היום והבטיח לעובדים שלכם ולמשפחותיהם את הפעילות המהנה והחווייתית מכל!

סדנאות לפי הזמנה, כאן בשבילך!

אנחנו פה לשירותך, השאר פרטים פה ואנחנו כבר נעשה את העבודה

הלקוחות שלנו

פעילויות גיבוש לקבוצות 

פארק הבמבוק בפרדס חנה מתאים פעילויות גיבוש לקבוצות בכל הגילאים, כך שכל אדם יוכל להיחשף לעולם הבמבוק הנפלא ולגלות את שיטות העבודה היעילות ביותר עמו. הפארק מזמין אתכם, ילדים ומבוגרים גם יחד, לקחת חלק בפעילויות המהנות והמיוחדות ביותר אשר ללא ספק ייצרו אווירה מגובשת והדוקה יותר בין כל חברי הקבוצה. פארק הבמבוק חרט על דגלו את שביעות רצונם של מבקריו ועל כן עושה את כל האפשרי על מנת להעמיד לרשותם מגוון של אטרקציות, פעילויות וסדנאות שונות ומגוונות שיכולות להתאים לכל אדם. 

מגוון רחב של פעילויות גיבוש לקבוצות עומד לרשותכם

כיום ניתן יהיה למצוא מגוון רחב של פעילויות גיבו לקבוצות, כאשר בין המובילות והאהובות ביותר שבהן נוכל לאתר גם סדנאות יצירה בבמבוק. אלו יכולות להתאים למגוון רחב של קבוצות וכוללות בין היתר גם:

  • סדנאות יצירה למבוגרים – אלו יוכלו להתאים גם לשם גיבוש צוות עובדים וגם לשם פעילויות גיבוש עם החברים הקרובים. ניתן יהיה ליצור גופי תאורה אומנותיים, מנדלות, מרכבות ואף פעמוני רוח מיוחדים בעיצוב אישי שלכם. 
  • סדנאות יצירה לילדים – סדנאות מסוג זה הפכו להיות בחירה פופולרית במיוחד בקרב קייטנות רבות, לצד פעילויות משפחתיות אשר נועדו למשפחות שמחפשות אחר פעילות בה כל חברי השבט יוכלו לקחת חלק פעיל. 
  • סדנאות מותאמות לחגי ישראל – פארק הבמבוק מעניק לכם את ההזדמנות ליצור ולבנות מגוון רחב של יצירות אשר נוגעות לחגי ישראל, בין אם מדובר על חנוכייה, מגן דוד, חץ וקשת לחגיגות לג בעומר, מזוזות ועוד. 

פעילויות גיבוש לקבוצות עובדים

חשוב לציין כי את הסדנאות ותוכן היצירה שבהן ניתן יהיה להתאים לאופי ולגילאי הקבוצה. כך שגם פעילויות לילדי חינוך מיוחד אפשרית ומומלצת. כל שיהיה עליכם לעשות זה ליצור קשר עם פארק הבמבוק בפרדס חנה ולתת לצוות העובדים המקצועי שלנו את כל הפרטים על מנת שיארגנו בעבורכם את הפעילות המגבשת והמהנה ביותר שאיש לא ישכח בקרוב.

kyoto-1229563_640 bambooforestcloseup

סדנאות גיבוש לעובדים נוספים

ימי כיף לחברות

ימי כיף לחברות קטנות וגדולות חברות קטנות כמו גם גדולות הבינו זה מכבר כי שילוב של ימי כיף לחברות הינה משימה חשובה שלא מומלץ לוותר עליה. פעילויות פעילות גיבוש לצוות...

הפעלות לחינוך מיוחד

הפעלות לחינוך מיוחד - מענה לאנשים עם צרכים מיוחדים החיפוש אחר פעילויות לילדים עם צרכים מיוחדים עשוי להיות לא פשוט, שהרי על המקום להיות מוצאם לילדים ולאפשר לכם לחוות...

ענקית קידום האתרים